top of page

7 powodów, by postawić na nasze szkolenia

Zaktualizowano: 16 lis 2022Nasze szkolenia przygotowujące do egzaminów SEP / SEEP są najlepszym sposobem na to, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe czy nawet się przebranżowić. Nasze kursy energetyczne pozwalają zdobyć w przystępny sposób wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień gazowych, cieplnych czy właśnie energetycznych, co stanowi potwierdzenie kompetencji specjalisty i otwiera drzwi do atrakcyjnie wynagradzanej pracy – czy to w Polsce, czy za granicą. Nic zatem dziwnego, że szkolenia sepowskie online oraz wideo 24h/7 cieszą się bardzo dużą popularnością. Nasze szkolenia SEP stanowią pierwszy wybór zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Dlaczego? Oto 7 najważniejszych powodów.


Profesjonalna Obsługa


Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową otwartą na realizację Państwa oczekiwań. Oferujemy wysoką jakość obsługi oraz najkorzystniejsze dobranie programów i pakietów szkoleniowych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami na rynku, co przekłada się na profesjonalny zakres naszych szkoleń zawodowych oraz najlepszą zdawalność państwowych egzaminów SEP.


Wykwalifikowana kadra instruktorów i łatwość zdawania egzaminu SEP


Nasi instruktorzy prowadzący szkolenia live oraz online 24/7 mają nie tylko duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń SEP, ale także wyróżniają się bardzo dobrym podejściem do kursantów. Potrafią przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i atrakcyjny, dzięki czemu nasze szkolenia nie są nudne i bardzo skutecznie przygotowują uczestników do egzaminu SEP / SEEP.


Wszystkie nasze profesjonalne szkolenia niezależnie od wyboru sposobu ich odbywania przedstawiają w bardzo przystępny sposób wszelkie aktualne zagadnienia, które są przydatne zarówno w trakcie egzaminu jak i późniejszej pracy. Ponadto charakteryzują się bardzo wysoką jakością merytoryczną, co przekłada się na bardzo wysoką zdawalność egzaminu państwowego.


Krótki czas trwania szkolenia SEP online oraz dostępność wideo 24h/7


Szkolenia online trwają maksymalnie 4 godziny. Nie oznacza to jednak, że uczestnicy otrzymują niewystarczającą dawkę wiedzy. Wręcz przeciwnie. Opracowaliśmy skondensowany program, by uniknąć efektu znudzenia. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, które pokazuje, że kolejne godziny szkolenia nie są już dostatecznie efektywne, ponieważ kursantom trudno jest zachować skupienie. Krótki czas trwania szkolenia SEP ma również tę zaletę, że pracodawcy nie muszą reorganizować pracy zakładu (pracownik jest w stanie wrócić do swoich obowiązków jeszcze tego samego dnia).Natomiast w przypadku kursów wideo 24h/7 będą Państwo samodzielnie decydować ile czasu chcą poświęcić na szkolenie z poszczególnych grup: G1, G2 i G3. Dodatkowo będą Państwo mogli odbyć szkolenie o dowolnej porze i gdziekolwiek zechcecie za pośrednictwem komputera, telefonu komórkowego lub tabletu.


Jedno szkolenie, wszystkie uprawnienia SEP


To bardzo ważna zaleta naszych kursów energetycznych. Dzięki temu, że szkolenie SEP online trwa tylko ok. 4 godziny, każdy uczestnik może w ciągu jednego dnia uzyskać kwalifikacje z trzech podstawowych grup: G1, G2 i G3.


Natomiast w przypadku kursów wideo 24h/7 kursant samodzielnie decyduje ile czasu chce poświęcić na szkolenia z poszczególnych grup i również może zapisać się od razu na jeden termin egzaminu z grupy G1, G2 i G3.


Doskonałe przygotowanie do egzaminu SEP


Celem każdej osoby biorącej udział w szkoleniu energetycznym jest oczywiście zdanie egzaminu na uprawnienia sepowskie. Jednym z głównych powodów, dla których nasze szkolenia SEP cieszą się tak dużą popularnością, są właśnie doskonałe wyniki zdawalności.


Pracodawcy i pracownicy wybierają i-SEEP.pl, ponieważ wiedzą, że udział w naszych kursach energetycznych ogromnie zwiększa szansę na uzyskanie cennych kwalifikacji. Nasi kursanci bez żadnego problemu zdobywają uprawnienia elektryczne, gazowe czy cieplne.


Egzamin Państwowy w bezstresowej atmosferze


Tylko u nas samodzielnie wybierają Państwo dokładny termin oraz datę państwowego egzaminu sepowskiego! Może być to bezpośrednio po ukończeniu szkolenia lub w innym dniu. Egzaminy przeprowadza nasza Komisja Kwalifikacyjna, powołana przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a ich wyniki są oczywiście honorowane zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej.


Nasze egzaminy sepowskie są przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i w taki sposób, aby kandydaci odczuwali jak najmniejszy stres (całkowicie oczywiście nie da się go uniknąć). Dzięki temu mogą zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności. Na ich opanowanie duży wpływ ma dobre przygotowanie merytoryczne, co jest już zasługą naszych wysokiej jakości szkoleń SEP.


Natychmiastowa informacja o zdaniu egzaminu oraz dostęp 24h/7 do uprawnień

Bezpośrednio po przeprowadzeniu państwowego egzaminu ustnego online Nasza Komisja Kwalifikacyjna wprowadza do systemu informację o jego wyniku, który natychmiast pojawia się w aplikacji oraz na Państwa mailu. Dzięki naszej aplikacji i-SEEP będziecie Państwo mieli dostęp 24h/7 do uzyskanych uprawnień. Dodatkowo Państwowe Świadectwo Kwalifikacji wyślemy tradycyjnie pocztą na wskazany przez Państwa adres.


Wszystkie te argumenty powinny przekonać każdego, że nasze szkolenia i egzaminy elektryczne, cieplne i gazowe są najlepszą formą inwestycji we własny rozwój zawodowy oraz podniesienie kompetencji pracowników.

66 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page