top of page
  • Zdjęcie autoraJan M

Jak zdobyć tzw. Uprawnienia SEP przez telefon?

Postęp technologiczny doprowadził do tego, że w kilka sekund możemy komuś wysłać pieniądze na drugi koniec świata lub zamówić i opłacić jedzenie wykonując kilka kliknięć w telefonie, jak to przełożyło się na elektryków?


Nie wymyślono jeszcze robota - elektryka który jest nieomylny i prawdopodobnie nigdy nie zostanie wymyślony gdyż pracę i nieomylność prawdziwego fachowca ciężko jest zastąpić, jednak my podjęliśmy odpowiednie kroki, żeby każdemu elektrykowi ułatwić pracę związaną z otrzymaniem uprawnień tzw. sepowskich, a jak to zrobiliśmy?

Stworzyliśmy aplikację! Dzięki której każdy elektryk po przez swój smartfon może zdać egzamin państwowy, może w nim również odbyć kurs na elektryka (g1) w formie wideo, wszystko dostępne w naszej aplikacji. Ponadto, gdy już zdasz egzamin, uprawnienia będziesz miał dodatkowo na telefonie i zawsze przy sobie (oprócz uprawnień w telefonie, dostajemy również uprawnienia w wersji papierowej).


Egzamin Państwowy nic się nie różni od tego, który zdajemy online, jest to jedynie ułatwienie oraz absolutna nowość dla elektryków i wszystkich beneficjentów uprawnień tzw. sep.


Sprawdź sam i przekonaj się, że od 2022r można zdobyć tzw. uprawnienia sep przez swój telefon (smartphone). Aplikacja jest zupełnie darmowa.
430 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page