top of page
  • Zdjęcie autoraJan M

Jak wygląda tzw. Egzamin SEP?

Zaktualizowano: 21 lis 2022

Kurs elektryka g1 niesie za sobą wiele korzyści, trwający ponad 4 godziny kurs jeszcze nie gwarantuje otrzymania uprawnień elektrycznych - niezbędny jest egzamin państwowy.

Podczas kursu zdobędziesz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci pozytywnie zdać egzamin. To jednak nie wszystko, zdając kurs za naszym pośrednictwem otrzymasz certyfikat potwierdzający odbycie kursu g1/g2/g3.
Jeśli jesteś zdecydowany i uważasz, że przyswoiłeś wiedzę z kursów możesz śmiało zapisać się na egzamin państwowy, a możesz zrobić to na dwa sposoby:


1) Zarezerwować egzamin samodzielnie na naszej stronie, wybierając dogodną dla Ciebie godzinę i dzień tygodnia (u nas egzaminy odbywają nawet w soboty i niedziele).

Kliknij tutaj, żeby zarezerwować egzamin.

2) Zarezerwować egzamin za pośrednictwem naszych konsultantów, wystarczy zadzwonić na naszą infolinię (+48 799 355 533)


Jeśli już zarezerwowałeś egzamin, na konkretną godzinę i datę na swój adres e-mail dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji egzaminu wraz z bezpośrednim linkiem do egzaminu, na który wchodzimy około 5 minut przed planowanym rozpoczęciem egzaminu.

Po rezerwacji egzaminu musisz jeszcze wypełnić wniosek:


Dla grupy 1 - G1 - tutaj

Dla grupy 2 - G2 - tutaj

Dla grupy 3 - G3 - tutaj


UWAGA! Od 01.07.2022r w związku ze zmianą  Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska informujemy, iż do wniosku o potwierdzenie posiadanych kwalifikacji przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci należy dołączyć dokumenty potwierdzające posiadanie wiedzy wymaganej w tym zakresie.


Dokumentami takimi są (wystarczy jeden z nich):

1) świadectwo lub dyplom potwierdzające uzyskanie tytułu zawodowego,

2) świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe,

3) certyfikat kwalifikacji zawodowej lub dyplom zawodowy,

4) świadectwo czeladnicze lub dyplom mistrzowski

Posiadanie wymaganej wiedzy mogą również potwierdzać poniższe dokumenty:

1) świadectwo ukończenia szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie, które obejmuje treści nauczania związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci;

2) zaświadczenie o przebiegu nauczania wydane przez szkołę, o której mowa w pkt 1, zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2021 r. poz. 1915 oraz z 2022 r. poz. 583 i 1116), potwierdzające kształcenie w zawodzie, które obejmuje treści nauczania związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci;

3) zaświadczenie wystawione przez pracodawcę, potwierdzające doświadczenie zawodowe i staż pracy umożliwiające nabycie umiejętności związanych z wykonywaniem prac eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci.5 minut przed planowanym rozpoczęciem egzaminu, wchodzimy w link otrzymany w e-mailu przy rezerwacji i łączymy się z egzaminatorami. Na egzaminie należy przygotować swój dowód osobisty i pokazać go egzaminatorom.

Egzamin trwa około 10 minut, przebiega w spokojnej i przyjaznej atmosferze, jeśli Twoja wiedza jest odpowiednia to egzaminatorzy nie robią dodatkowych "problemów" i pozytywnie egzekwują nasz egzamin.


Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś na kursy, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kursów, które są odpowiednie do otrzymania pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym, już teraz tylko -68% taniej!
2187 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page