top of page
  • Zdjęcie autoraJan M

Ile trwa egzamin Państwowy tzw. SEP?

Zaktualizowano: 1 gru 2022

Egzamin Państwowy na uprawnienia elektroenergetyczne potocznie nazywany "SEEP" obecnie możemy zdawać nawet ONLINE. Komisja Państwowa dostosowana jest bezpośrednio do Ciebie. Ile więc trwa taki egzamin ?

Odpowiedź jest jednoznaczna: zależy, maksymalnie egzamin może potrwać nawet 30 minut, jednak przeważnie jest to krócej, jeśli komisja uzna, że jesteś gotowy i Twoja wiedza jest wystarczająca, egzamin zwykle się nie przedłuża i trwa około 15 min.


Pamiętaj jednak, żeby zdobyć wiedzę i płynnie odpowiadać przy komisji należy przejść odpowiednie szkolenia. Szkolenia elektroenergetyczne z każdej grupy (g1, g2, g3 ) to duży materiał wiedzy do pochłonięcia, sam materiał szkoleniowy to około 3 godziny wiedzy, z jednej grupy.


Warto poświęcić ten czas i nabyć wiedzę, dzięki czemu na spokojnie podejdziemy do egzaminu, bez stresu i z odpowiednim poziomem wiedzy.


Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym szkoleniem, który przygotuje Cię bez stresu do egzaminów Państwowych, zapraszamy do skorzystania z naszego szkolenia, już teraz jest -68% taniej!744 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page