top of page

Uprawnienia SEP (potocznie nazywane) do 1KV cena w 2023r

Uprawnienia sep już od dłuższego czasu można zdobyć nie wychodząc z domu, wystarczy do tego mieć komputer, smartfon lub tablet oraz połączenie z internetem. Cena uprawnień z roku na rok zmienia się, wszystko dlatego, że zmienia się również minimalne wynagrodzenie za pracę, a jak mówi URE (Urząd Regulacji Energetyki) cena za egzamin kwalifikacyjny to 10% kwoty najniższej krajowej.

Cena za uprawnienia sep do 1kv w 2023 roku wyniesie, o 48 zł więcej niż w roku 2022, wyżej tłumaczyliśmy dlaczego tak się dzieje. Cena za przeprowadzenie egzaminu jest to dokładnie 349 zł, ale uwaga! Od 1 lipca bieżącego roku cena ta znowu wzrośnie, tym razem za egzamin w lipcu zapłacimy już 360 zł.


Zanim jednak podejdziesz do egzaminu, warto zaopatrzyć się w wiedzę, niezbędną do pozytywnego wyniku egzaminu, jeśli jesteś zainteresowany odbyciem szkoleń na najwyższym poziomie merytorycznym z zagadnieniami związanymi bezpośrednio z egzaminem do 1kv, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej, kupując egzamin szkolenie otrzymasz za 1zł!


4717 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page