top of page
  • Zdjęcie autoraJan M

Uprawnienia SEP w Twoim telefonie!

Idąc z duchem czasu, w dbałości o jak najwygodniejsze rozwiązania stworzyliśmy możliwość aby twoje uprawnienia elektroenergetyczne były zawsze przy Tobie, tam gdzie Twój telefon!aplikacja dla elektryków, uprawnienia sep w telefonie
uprawnienia sep w telefonie,

Uprawnienia SEP - egzamin online

Rok 2022 przyniósł wiele zmian, między innymi w branży szkoleń oraz egzaminów elektroenergetycznych. Możliwość podejścia do państwowego egzaminu online to jedna z tych zmian, które zostały zastosowane aby oszczędzać Twój cenny czas.

Egzamin państwowy online teraz to już zupełna normalność, każdy kursant który chociaż raz uczestniczył w egzaminie online wie, że jest to spora oszczędność czasu i duża wygoda.


Kiedy otrzymam swoje uprawnienia po egzaminie?

Jeśli zdamy pozytywnie egzamin państwowy, uprawnienia w formie papierowej trafiają do nas do 14 dni roboczych na wybrany przez nas adres.

Dodatkowo jeśli posiadasz naszą aplikację dla elektryków swoje uprawnienia dostaniesz również w formie elektronicznej na swój telefon oraz e-mail nawet do 48h roboczych od zdania egzaminu. To wszystko zupełnie za darmo i tylko u nas!


W naszej aplikacji dla elektryków znajdziesz...


Szkolenia wideo 24/7 Platforma szkoleniowa dostępna 24/7 z dowolnego miejsca na ziemi i to na własnym smartfonie, dzięki aplikacji na systemy android i iOS. Teraz możesz się szkolić wszędzie i o każdej godzinie.

Szkolenia Online na żywo Szkolenia otwarte, zamknięte, tak jak chcesz, kiedy chcesz, dostępne codziennie również z własnego telefonu. Rezerwacje dodajesz do swojej aplikacji Wallet na swoim IPhonie, tak abyś nie zapomniał...


Porady Ekspertów Kilka razy w tygodniu otrzymujesz zastrzyk wiedzy naszych inżynierów, aby tego było mało, możesz również im zadawać pytania bezpośrednio z własnego telefonu Egzaminy Państwowe Jako jedyni w Polsce i tylko u nas Klienci sami wybierają dokładną datę i godzinę Egzaminu Państwowego, nawet w weekendy, a rezerwacji możesz dokonać bezpośrednio z aplikacji na telefonŚciągnij naszą aplikację:

Aplikacja na IOS - ściągnij tutaj

Aplikacja na Google Play - ściągnij tutaj

1695 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page